دانلود مناجات ربنا با صدای سید علیرضا موسوی

سلام  حتما" ربنای استاد نوجوان را در ماه رمضان  قبل از افتار شنیده اید.

بیایید درست مقایسه کنیم و ربنا با صدای پاک  استاد نوجوان را با خواندن یک مطرب فاصله گرفته از بعضی احکام دین مقایسه نکنیم.همه چیز مگه صدا هستش.از این هم بگذریم باز هم صدای سید زیباتر و جذاب تر است.

حالا تو بعضی از سایت ها نوشته که ما با ربنای شجریان انس گرفته بودیم و یه بچه جاش آوردند و فلان وفلان و فلان.اینا نمیدونند اگه به صدا هستش اونوقت خواننده هایی خارجی مثل مایکل و الکس و... صداشون که بهتره.

حدیثی از امام رضا:شنیدن صدای تار از گناهان کبیره است.

حدیثی از امام صادق:از خوانندگی و نوازندگی بپرهیزید.

وصدها حدیث دیگر در این موضوع که انشا’الله در وب خواهم نوشت.

 

 

این رو هم بگم ابداع کننده ی ربنا شجریان نبوده.ابداع کننده ی ربنا استاد مرحوم صبحدل بوده استاد صبحدل متن ربنا رو از قرآن استخراج کرده و آهنگ آن را نیز به شجریان داده اونم از استاد صبحدل تقلید و اجراش کردوهمون کاری که سید علیرضا موسوی کرد.حالا سید علیرضا موسوی که تقلید میکنه میشه بد واسه اون میشه خوب؟

 فقط میخوام بگم که آدمامونو بهتر بشناسیم.

 

دانلود مناجات ربنا با صدای سید علیرضا موسوی

/ 4 نظر / 123 بازدید
سيدمرتضي قاضوي

سلام سيدجان ، سالروز ازدواج مولا علي (ع) و بي بي فاطمه (س) رو به همه ي شما تبريك ميگم.. باشد كه راهرو باشيم

مهدی مجید

سلام خیلی خوشحالم که سید علیرضا رو دوس دارین ممنون شما اگر تلاوتهایی که من در طول عمرم با ایشان بودم وشنیدم را میشنیدید بیشتر عاشق این استاد بزرگوار میشدین واقعا علیرضا اخلاقش هم نیکه تو انجمن قاریان هستید شما؟ آدرسش:WWW.GHARIAN.IR ممنون لینکتون میکنم[گل]

عاشوراانتظار

باسلام ازتون خیلی ممنونم کارتون بیست اجرتون با امام زمان عج ربنا رو کسی باید بخونه که لیاقت داشته باشه وطاهر باشه نه کسی که شب وصبحش با تار زدن میگذره خیلی خوب شدکه اقا سید ربنا رو خوندن که قاری اند نه اوازه خوان خدا خیرتون بده التماس دعا

با سلام.